Logo
Letnia Sesja Produktowa

Letnie Sesje Zdjęciowe Produktowe

letnie sesje zdjęciowe produktowe

Lato to wiele możliwości na sesje zdjęciowe produktowe

Idealna Sesja Produktowa
Tło Imitacja basenu

Mocno ostre światło słoneczne i możliwość fotografowania na zewnątrz może dać nam wiele możliwości do sesji produktowych. 

Zdecydowanie te sesje pójdą szybciej i sprawniej, bo otoczenie będzie nam sprzyjać i nie trzeba ustawiać takiego wysokiego ISO w aparacie.

Muszę jednak powiedzieć, że oczywiście w domu/studio także możemy uzyskać te same efekty, jednak tu będzie kluczowe odpowiednie ustawienie światła (moc oraz kąt, aby zademonstrować realne promienie słoneczne).

Tymczasem lato daje nam możliwości do wykorzystania i stworzenia wspaniale oświetlonych, jasnych i wyraźnych sesji produktowych.

Letnia sesja produktowa

Czego potrzebujesz, aby stworzyć idealną letnią sesję produktową ?

Tło Swimming Pool

Tło to zdjęcie prawdziwego basenu, które jest wysokiej rozdzielczości wydrukiem, dzięki któremu idealnie zimitujesz realistyczne otoczenie nad basenem.

Światło

Potrzebujesz mocno ostre światło. Taki efekt możesz uzyskać także z lampą, bez softboxu.

Tło Fotograficzne do Sesji Letnich Produktowych

Pojemnik

Przezroczysty pojemnik, do którego nalejesz wodę (postawiony bezpośrednio na tle, wymiary: 46x27,5x5,3 cm). Im większy pojemnik, tym więcej opcji i szerszy kadr do fotografowania.
Ps. Po skończonej pracy wytrzyj tło delikatnie i schowaj, aby nie zostało na słońcu. Jeśli przesuwasz pojemnik to podnoś go a nie szuraj po tle, bo zostaną widoczne ślady.

Obrzeże basenu

Potrzebujesz imitację obrzeża basenu, tu sprawdzą się wszelkiego rodzaju tła kafelki, imitacja kamienia (sprawdź w kolekcji Barcelona).

Tło Fotograficzne Swimming Pool
Letnie Sesje Produktowe
Letnie Sesje Produktowe
Letnie Sesje Produktowe

Letnie Sesje Produktowe

W takich letnich sesjach produktowych ogranicza Cię tylko Twoja wyobraźnia - zrób to idealnie

Teraz już wiesz czego potrzebujesz, aby zrobić taką sesję. Jeśli masz pytania napisz, chętnie pomogę, doradzę 🙂

Idealne Letnie Sesje Produktowe nie zawsze z tłem basenowym

Ostre światło daje nam ogromne możliwości co do stworzenia świetnej sceny dla sesji letnich produktowych. 

Przy mocnym słońcu nie potrzebujesz lamp studyjnych. Przyda się za to blenda do odbijania światła, białe i czarne kartony, aby albo odbić światło z jednej strony albo zrobić cień, zasłonić promienie.

Doskonale sprawdzą się wszelkiego rodzaju witraże, które stworzą sceny z cieniami padającymi na fotografowane przedmioty. To bardzo estetyczne pomysły na zdjęcia, często wykorzystywane w sesjach produktowych, minimalistycznych.

Możesz także wykorzystać otoczenie roślin, itp, aby stworzyć idealny letni klimat.


Stwórz idealną letnią scenę dla produktów

Świetnym pomysłem będzie uzycie Tła Swimming Pool jako basenu z wodą. Wokół można rozłożyć doniczkowe rośliny, których liście będą opadać na basen, tworząc cienie na wodzie i ciekawą scenerię. 

Połączenie niebieskiego i zieleni bardzo dobrze oddziaływuje na odbiór wizualny przez widza. Więc takie zdjęcia na pewno wzbudzą zainteresowanie, przede wszystkim pozytywne, kojarzące się z letnimi, przyjemnymi rzeczami. 

Jednak nie wszystkie produkty w takich sceneriach kolorystycznych będą ze sobą współgrać więc tu z pomocą może przyjść koło barw. 

Innym pomysłem na sesje letnie produktów będzie wykorzystanie piasku, prawdziwego, najlepiej jasnego, którego używa się do piaskownic. Z tłem Swimming Pool można stworzyć prawdziwą plażę. 

Z pewnością zrobisz to wspaniale 🙂

Sprawdź Media Społecznościowe, zobacz jakie sesje możesz stworzyć z Tłami PixBackdrops, zaobserwuj, bądź już zawsze na bieżąco.

Dodaj komentarz